Technologie

úspory elektrické energie

Technologie na úsporu elektrické energie

zastrckaTechnologie ENWOX® přináší unikátní přístup ke snižování spotřeby a nákladů na elektrickou energii, transparentně prokazatelný technický užitek v oblasti stabilizace elektrické energie odběrného místa a především finanční přínos v podobě nižších nákladů za odběr elektrické energie, a to od malých dílen a firem až po velké podniky, výrobní závody, úřady, ale i obce a celá města.

Naše regulátory lze použít i pro všechny druhy existujících světel na trhu, smíšené (kombinované) zátěže (indukční a odporové) jako jsou komerční budovy, kancelářské prostory, hotely, školy, obchodní centra a rovněž také pro všechny druhy průmyslu.

 

Jako jediní jsme díky kvalitě našich výrobků jejich uživatelům schopni smluvně garantovat minimální výši úspory 10%. V opačném případě nabízíme garanci vrácení peněz!

 

  • Poskytujeme smluvní garanci úspory elektrické energie v minimální výši 10%
  • Naše zařízení, krom garantované úspory, také zlepšuje efektivitu a prodlužuje životnost všech Vašich zařízení
  • ENWOX®, to jsou nízké vstupní náklady a mnohem rychlejší návratnost (v průměru do 3 let), než je tomu u jiných technologických celků, jenž jsou taktéž určeny ke snížení spotřeby elektrické energie
  • Cestou šetření elektrické energie klademe důraz na životní prostředí a snižování emisí CO2

Schéma funkce