Partneři

uspějte s námi

Partneři

enwox_distribucni_logoENWOX DISTRIBUTION s.r.o. je českou obchodní společností zabývající se distribucí technologií a služeb ENWOX®. Navazuje na dlouholeté obchodní a technické zkušenosti získané při práci pod záštitou skupiny ENWOX®.

 

Záměrem společnosti ENWOX DISTRIBUTION je distribuce technologií Smart grid a Smart metering do evropských zemí. Lze totiž předpokládat, že právě tyto technologie budou v nejbližší době nepostradatelnou součástí energetiky všech vyspělých evropských zemí.

Tým

  • Jsme ryze česká distribuční společnost
  • Zabýváme se distribucí technologií a služeb pro energetický management, smart metering, smart grid, prodejem elektrické energie a plynu
  • Nabízíme kvalitní české produkty značky ENWOX®
  • Spokojenost zákazníků a partnerů je naší prioritou
  • Zakládáme si na odborné způsobilosti, kvalitě, kompetentnosti a etickém chování našich obchodních zástupců

 

 

Jsme velice rádi, že za námi stojí již více jak 8 000 zákazníků z řad živnostníků, malých firem, ale i velkých podniků, obcí, měst či bytových domů.

Naši základnu nyní tvoří několik desítek energetických poradců a obchodních specialistů působících na území celé České republiky. Pokud Vás naše portfolio zaujalo a chcete také rozšířit řady našich obchodních zástupců, neváhejte nás kontaktovat!