Produkty

energetický management

Energetický management pro firmy

grafVěděli jste, že podnikům se vzorovým odběrem 10 – 2 000 MWh vzrostly za pouhých 10 let náklady na elektrickou energii až o neuvěřitelných 282%?

Chcete-li následky neustálého zdražování energií minimalizovat a začít skutečně ve Vaší společnosti šetřit, je nezbytné své energie efektivně řídit. Tím nejlepším směrem k vysokému úspornému efektu je cesta Energetického managementu.  

 

Co je to Energetický management?

Energetický management se zabývá definováním potřeb a hledáním opatření za účelem snížení spotřeby elektrické energie v daném objektu. Jeho největším přínosem je bezesporu absolutní přehled o aktuálních energetických potřebách a ztrátách Vaší firmy s možností jejich následného ovlivňování.

Pro jeho realizaci zajistíme vše potřebné. Naše technologická řešení lze navíc profinancovat z výsledné úspory. Objevte možnosti a výhody technologií MASTERWOX a POWERWOX i ve Vaší společnosti.

 

Dostaňte své náklady pod kontrolu!

premysliNevíte jak na to? Nevadí, jsme tady pro Vás. Vaší firmě přinášíme výhody Energetického managementu a možnost nejlepších obchodních podmínek dodávek elektrické energie. To vše za velmi přijatelné ceny.

Z našich mnohaletých zkušeností totiž velmi dobře víme, že implementací energetického hospodářství do Vaší společnosti lze uspořit minimálně 8% nákladů na energie. Právě k tomuto účelu jsme vytvořili produkt s názvem MASTERWOX.

 


 

firmy_nehoda