Důležitá sdělení

1.5.2015

Našim klientům nyní poskytneme asistenci v případě technické havárie či zdravotních komplikací

Vážení zákazníci, od 1. května 2015 jsme pro Vás připravili výjimečnou asistenční službu ENWOX Assistance, díky které Vám pomůžeme v případě nepříjemných událostí, jako jsou technické havárie či zablokování dveří. Zákazníci z řad firem či obcí jistě ocení výhody Havarijní asistence, mezi které patří např. zajištění příjezdu řemeslníka, zjištění příčiny havárie a její odstranění, zajištění drobného materiálu na opravu apod. Zákazníci z domácností včetně Havarijní […]

více

4.11.2014

Zahájení dodávky zemního plynu

Vážení zákazníci a obchodní partneři, rádi bychom Vám oznámili, že od 1. listopadu 2014 jsme na území České republiky zahájili dodávku zemního plynu. ENWOX ENERGY s.r.o. se tak vedle elektrické energie stává dodavatelem obou těchto základních komodit. Pro více informací se neváhejte obrátit na svého obchodního zástupce.  

více

8.9.2014

Hledáme nové kolegy do vývojového týmu!

Do našeho vývojového týmu aktuálně hledáme nové kolegy na pozice SW developer – C/C++ se zaměřením na programování mikroprocesorů a HW developer pro vývoj hardware. Více informací naleznete v sekci Kariéra .

více

4.9.2014

Jsme členem Asociace nezávislých dodavatelů energií

Váš dodavatel inteligentní energie ENWOX ENERGY je členem Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE). Ta si klade za cíl vytvoření platformy pro vzájemnou spolupráci mezi jednotlivými dodavateli energií v oblastech vedoucích k odstraňování existujících legislativních, technických a procesních překážek fungování liberalizovaného trhu. ANDE chce tak svou činností přispět ke zkvalitnění služeb poskytovaných na trhu s energiemi, […]

více

2.7.2014

Nový VIS pro obchodní partnery

Vážení obchodní partneři, v důsledku transformace vnitřního informačního systému MySymbia a odkupu veškerých práv na tento systém společností CAUTUM HOLDING a.s., ke kterému došlo v roce 2013, portál MySymbia k 1.7.2014 zanikl.  

více

15.5.2014

Změna dodavatele energií

Své portfolio produktů a služeb nyní rozšiřujeme i o nabídku inteligentní elektrické energie a plynu za bezkonkurenční burzovní ceny. Nejlepším způsobem, jak ovlivnit konečnou cenu těchto komodit je samozřejmě změna Vašeho současného dodavatele energií, což navíc v dnešní době již není nijak administrativně náročné a vše probíhá zcela zdarma.

více